Meeskond

 

Kristjan Mark

Juhataja

Telefon: 6026751

E-post: kristjan.mark@prugi.ee

 

Marika Suvi

Juhataja asetäitja / finantsist

Telefon: 6026757

E-post: marika.suvi@prugi.ee

 

Helina Press

Nõuetehaldur

Telefon: 6026758

E-post: helina.press@prugi.ee

  

Margus Sabul

Jäätmejaamade osakonna juhataja

Telefon: 6026759

E-post: margus.sabul@prugi.ee

 

Anne-Ly Dovbnja

Juhiabi / personalijuht

Telefon: 6014135

E-post: anne-Ly.dovbnja@prugi.ee

 

Lennard Grant

Haldusjuht

Telefon: 6164000

E-post: lennard.grant@prugi.ee

 

Juhan Hindov

Avalike suhete juht

Telefon: 6014137

E-post: juhan.hindov@prugi.ee

 

Elis Nõgel

Keskkonnaspetsialist

Telefon: 6164000

E-post: elis.nogel@prugi.ee

 

Katre Kivisaar

Klienditeeninduse osakonna juhataja

Telefon: 6164000

E-post: katre.kivisaar@prugi.ee

 

Kaia Leosk

Vanem kliendihaldur

Telefon: 6164000

E-post: kaia.leosk@prugi.ee

 

Katrin Toomla

Kliendihaldur

Telefon: 6164000

E-post: katrin.toomla@prugi.ee

 

Anna Laan

Kliendihaldur

Telefon: 6164000

E-post: anna.laan@prugi.ee

 

Kirsika Loid

Kliendihaldur

Telefon: 6164000

E-post: kirsika.loid@prugi.ee

 

Tallinna Jäätmekeskus

Registrikood: 75038486

KMKR number: EE101678069

Aadress: Paljassaare põik 5, Tallinn 10313

Telefon: 6164000

E-post: info@prugi.ee