Linnade ja Valdade päevad 13.-14.02.2013

Title: Linnade ja Valdade päevad 13.-14.02.2013 Description: http://www.linnadvallad.ee/ Start Date: 2013-02-13 End Date: 2013-02-14

Aeg: 13.-14. veebruar 2013 a. Koht: Sokos Hotel Viru konverentsikeskus, Tallinn

http://www.linnadvallad.ee/

KUTSUME OSALEMA

Kohalike omavalitsuste iga-aastane suurüritus – Linnade ja Valdade Päevad – toimub juba 9.korda.

Koolituspäevadele Tallinnasse kogunevad taas kohaliku omavalitsuse juhid, spetsialistid, sotsiaalpartnerid, riigiasutuste ning teiste avaliku sektori ametnikud, poliitikud ja ettevõtjad.

Traditsiooniline omavalitsusalane aasta tippsündmus pakub mitmekesist võimalust osa saada sisukatest aruteludest ja tegusatest kohtumistest, kinnitada vanu ning sõlmida uusi kontakte kohalike omavalitsuste juhtide ja spetsialistidega.

Kahel päeval toimuvad erinevates töötubades arvukad seminarid, vaidlused, teemaarutelud- ja tutvustused, milles on Teil suurepärane võimalus osaleda ning aruteludes kaasa mõelda.

Üritusel osalevad stendide ja presentatsioonidega omavalitsustega koostööst huvitatud ettevõtted, et tutvustada oma võimalusi, teenuseid ja tooteid aidates kaasa kohalike omavalitsuste arengule.

Käesolev aasta on kohalike omavalitsuste valimiste aasta ning avapäeval toimub Riigikogus esindatud erakondade valimisdebatt.

Linnade ja Valdade Päevadest 2013 osavõtt on võimalik vaid eelregistreerimisega www.linnadvallad.ee

Korraldajad on tänulikud, kui ühest omavalitsusest registreerutakse ühe kuupäeva jooksul, s.t., et ühe omavalitsuse juhtide ja spetsialistide soovid laekuksid enam-vähem ühel ajal, vältimaks mitmete arvete väljasaatmist ühele asutusele. Loomulikult on objektiivsetel põhjustel see ka paratamatu ja mitu arvet võib tulla küll, kui hõlbustamaks registreerimist on meil selline palve. REGISTREERIMISINFO LEIAD SIIT

Kodulehel saab tutvuda majutuse, toitlustuse, parkimise ja muude ürituse kodukorda tutvustavate tingimustega.

Registreerimine kestab 17.01.-8.02.2013.

Kohapeal registreerida ei ole võimalik!